Demonstracje - nowy dział w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Demonstracji w vortalu pojawia się coraz więcej, a tendencję tą zamierzamy utrzymywać długofalowo. Choć o każdej nowo opublikowanej demonstracji pisaliśmy zawsze w formie newsa to odnalezienie archiwalnych sprawiało wielu Czytelnikom trudności. Dlatego też dziś uruchomiliśmy nowy dział w serwisie - Demonstracje. Znajdziecie w nim wszystkie dotąd publikowane demonstracje. Tam też będziemy publikować kolejne.

Nowy dział to jednak nie wszystko. W związku z olbrzymią liczbą apeli o udostępnienie demonstracji do pobrania, w dziale Demonstracje pojawią się również wersje uruchamialne (.exe), udostępnimy również pliki przygotowane dla systemu... Linux. Aby zapewnić odpowiednią przepustowość łącz ;-) pliki będziemy udostępniać systematycznie, począwszy od jutra, do każdej kolejnej demonstracji.

Warto przy tej okazji zauważyć, że (w chwili pisania tego materiału) vortalowe demonstracje były już oglądane blisko 500 tys. razy (!) Zapraszamy do odwiedzenia nowego działu i oglądania demonstracji - szczególnie najnowszej, o której pisaliśmy w poprzednim newsie.

© dobreprogramy
s