r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Demonstracje - nowy dział w vortalu

Strona główna Aktualności

Demonstracji w vortalu pojawia się coraz więcej, a tendencję tą zamierzamy utrzymywać długofalowo. Choć o każdej nowo opublikowanej demonstracji pisaliśmy zawsze w formie newsa to odnalezienie archiwalnych sprawiało wielu Czytelnikom trudności. Dlatego też dziś uruchomiliśmy nowy dział w serwisie - Demonstracje. Znajdziecie w nim wszystkie dotąd publikowane demonstracje. Tam też będziemy publikować kolejne.

Nowy dział to jednak nie wszystko. W związku z olbrzymią liczbą apeli o udostępnienie demonstracji do pobrania, w dziale Demonstracje pojawią się również wersje uruchamialne (.exe), udostępnimy również pliki przygotowane dla systemu... Linux. Aby zapewnić odpowiednią przepustowość łącz ;-) pliki będziemy udostępniać systematycznie, począwszy od jutra, do każdej kolejnej demonstracji.

Warto przy tej okazji zauważyć, że (w chwili pisania tego materiału) vortalowe demonstracje były już oglądane blisko 500 tys. razy (!) Zapraszamy do odwiedzenia nowego działu i oglądania demonstracji - szczególnie najnowszej, o której pisaliśmy w poprzednim newsie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.