Doodle Army 2 : Mini Militia Doodle Army 2 : Mini Militia 5.3.3

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doodle Army 2: Mini Militia to dwuwymiarowa strzelanka z kreskówkową oprawą graficzną nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer.

W opisywanej produkcji możemy zmierzyć się z maksymalnie pięcioma innymi graczami za pośrednictwem internetu lub wziąć udział w bitwach 12 użytkowników rozgrywanych przez lokalne połączenie z siecią Wi-Fi. Oprócz tego Doodle Army 2: Mini Militia oddaje do dyspozycji możliwość szlifowania swoich umiejętności, gdy jesteśmy offline.

Każdy z powyższych wariantów oferuje dostęp do wielu unikatowych rodzajów broni. Doodle Army 2: Mini Militia zawiera strzelby, karabiny, miotacze ognia, a oprócz tego możemy walczyć wręcz oraz korzystać z granatów. Na uwagę zasługuje bardzo proste do opanowania sterowanie: za pomocą jednego przycisku kierujemy postacią, natomiast drugim celujemy i strzelamy.

Osoby, które miały do czynienia z pierwszą odsłoną Doodle Army powinny docenić fakt, że Doodle Army 2: Mini Militia powstało w oparciu o komentarze fanów pierwowzoru. Autorzy wzięli pod uwagę liczne sugestie, by zadowolić miłośników Doodle Army.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!