r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dostępny nowy, spektakularny zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja

Strona główna AktualnościROZRYWKA

27 kwietnia europejską premierę będzie miała kolejna odsłona serii Uncharted. Już dziś udostępniono jednak zwiastun, w dodatku także w polskiej wersji językowej, w której można usłyszeć głosy znanych rodzimych aktorów. Seria od początku przyciąga nie tylko wartką akcją i dynamiką rozgrywki, ale także spektakularną oprawą graficzną. Oto, jak prezentuje się Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Ze zwiastunu, oprócz tego, że gra wygląda spektakularnie, można się także dowiedzieć, że akcja będzie oparta na rozterkach znanego z wcześniejszych części Nathana Drake’a co do swojej przyszłości. Bohater stoi przed trudnym wyborem pomiędzy fascynującym życiem poszukiwacza przygód a rodzinnym.

r   e   k   l   a   m   a

Nie można jednak zapominać, że Uncharted 4 to przede wszystkim gra akcji, a tej w filmie nie brakuje. W grze nie zabraknie zatem pościgów, strzelanin, zdrad i eksploracji grobowców. Nad wszystkim, zarówno od strony „filmowości”, jak i budżetu, który taką efektowność umożliwia, czuwa zapewne Sony: gra ukaże się 27 kwietnia wyłącznie na PlayStation 4.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.