Gramy w Uncharted 4: Kres Złodzieja, czy to dobre zwieńczenie serii?

Gramy w Uncharted 4: Kres Złodzieja, czy to dobre zwieńczenie serii?

Gramy w Uncharted 4: Kres Złodzieja, czy to dobre zwieńczenie serii?
Krzysztof Fiedor
13.05.2016 19:24

Jesteśmy po premierze kolejnej odsłony Uncharted, o podtytule Kres Złodzieja. To tytuł ekskluzywny dla konsoli Sony PlayStation 4. Seria Uncharted jest jedną z tych, które mają niebagatelny wpływ na sprzedaż konsol z logo Sony. My przyglądamy się najnowszemu tytułowi i dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. Zapraszamy do materiału wideo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra wręcz urzekła nas graficznie, można rzec, że to majstersztyk i studio Naughty Dog, wycisnęło ostatnie soki z obowiązującej architektury. Tytuł wygląda pięknie, dbałość o szczegóły widać na każdym kroku. Nic dziwnego, że zdecydowana większość ocen jest bardzo pozytywna. Wręcz mówi się o grze roku. Czy tak będzie przekonamy się niebawem. Czekamy też na wieści, jak tytuł się sprzedaje. Cyfry mogą być interesujące.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowe przygody Nathana to świetnie spędzony czas, a ilość czasu spędzonego przy tytule to około 15 godzin — czy to dużo? Tutaj nie ma między nami zgody, dla jednych jest to optymalna długość, ale dla innych może to być za mało, jak na tytuł za 250zł. A co Wy sądzicie o ostatniej odsłonie Uncharted?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)