DriverPack Solution DriverPack Solution 17.11.35

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DriverPack Solution to darmowe narzędzie przeznaczone do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być nie tyle do aktualizacji sterowników, co również ich instalacji na "świeżym" systemie operacyjnym.

Oferowana wraz z DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach. Znajdziemy wśród nich sterowniki do układów dźwiękowych, kart graficznych, interfejsów sieciowych, chipsetów, kontrolerów, modemów, kamerek internetowych, monitorów i wielu innych urządzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

freeware
brak
ocena użytkownika
20.02.2018 16:27 • Recenzja do wersji 17.7.86

absolutnie używać. ogromna baza sterowników offline. używam go do instalacji sterowników szczególnie przy instalacji czystej. jak każdego narzędzia należy używać go z głową. jeżeli ktoś nie zada sobie nawet odrobiny trudu, by rozejrzeć się w opcjach, dostosować pracę narzędzia do swoich potrzeb, wybrać komponenty i zdobyć przy tym odrobiny doświadczenia w używaniu programu to nie dziwi mnie, że narzędzie robi mu syf w systemie (weź z kuchni nóż do chleba i ciachnij się po łapie - zobaczymy czy zareaguje tak, jak chleb). a syf, a raczej soft ruski (bo jaki ma robić, kiedy pisany jest przez Rosjan) dla niektórych najlepiej byłoby chyba, gdyby DPS odgadywał ich myśli, wyręczał i jeszcze podawał kawę. a najbardziej zastanawia, kiedy ktoś pisze "absolutnie nie instalować" lub "totalne dziadostwo" nie podając ani jednego argumentu. oczywiście narzędzie idealne nie jest. zdarzają mu się wpadki, ale generalnie bardzo pomaga. zaletą jest tryb offline, kiedy w bardzo prosty sposób można zainstalować sterowniki np. kart sieciowych... do młodych: nie czytać głupot z internetu, nie wierzyć bezgranicznie. użyć narzędzia i sprawdzić po swojemu. wyciągnąć wnioski.

łatwo odnajduje i instaluje właściwe sterowniki
łatwo i bez pytania instaluje syf, który potem trzeba umiejętnie oczyścić.
ocena użytkownika
11.03.2016 10:39 • Recenzja do wersji 17.5.0

Faktycznie Program ten uratował mnie z opresji gdyż automatycznie zainstalował wszystkie sterowniki, których nie mogłem nigdzie znaleźć na Internecie. Ale pomimo, że odznaczyłem instalowanie programów to i tak mi zainstalował Firefox i Opera w których część zakładek jest po rosyjsku. Potem gdy Komputer przeleciałem Programem ADWCLEANER to znalazł on mnóstwo syfu, który na szczęście usunął. Potem odinstalowałem tą Mozilla i Firefox oraz dwa czy trzy programiki zainstalowane razem z tym Programem. Na koniec przeleciałem System Malwarebyte antymalware, który na szczęście już niczego nie znalazł. Program ten zatem należy używać ostrożnie i po wszystkim oczyścić komputer z syfu, dostarczonego bez pytania przez ten program.
goombay