Droid4X Droid4X 0.8.5 Beta

Strona główna Windows Emulatory Inne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Droid4X to emulator Androida, dzięki któremu na komputerze z systemem operacyjnym Windows uruchomimy gry i programy stworzone z myślą o urządzeniach przenośnych.

Korzystając z Droid4X należy się jednak liczyć z faktem, że instalacja odbywa się dość długo, podobnie zresztą, jak uruchomienie programu. Na szczęście jednak wydajność aplikacji stoi na bardzo wysokim poziomie, więc można grać w sposób komfortowy. Warto dodać, że program umożliwia zainstalowanie sterownika, zamieniającego smartfona w kontroler. Domyślnie możemy korzystać natomiast z klawiatury lub joysticka.

Interfejs użytkownika Droid4X jest bardzo przejrzysty i minimalistyczny. Główne okno programu zajmuje ekran rozgrywki, natomiast po bokach rozmieszczono odpowiednie ikony, pozwalające na korzystanie z rozmaitych opcji (np. włączanie pełnego ekranu, regulowanie głośności, powrót do poprzedniej strony czy też włączenie strony startowej).

Droid4X, tak samo jak każde urządzenie z systemem operacyjnym Android na pokładzie, umożliwia korzystanie ze sklepu Google Play, przeglądarki internetowej, GPS-a i innych, rozmaitych dodatków (zawiera np. możliwość zapoznania się z galerią zdjęć).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!