reklama

Dwa ciekawe konkursy Sony z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów PlayStation

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zagraniczne konkursy dla graczy oferują zazwyczaj fantastyczne nagrody, ale mają niestety to do siebie, że osoby z Polski nic w nich nie zdobędą, bowiem obowiązują ograniczenia regionalne akcji. Sony tymczasem prowadzi obecnie dwie ciekawe promocje, w których jak najbardziej również my możemy wziąć udział. Jedna związana jest z wprowadzeniem na rynek PlayStation 4, a druga z rychłym pojawieniem się w sklepach Gran Turismo 6 na PS3. Do końca grudnia wypada spróbować swoich sił.

Kwestia jak najszybszego odpowiedzenia na zestaw pytań. W pierwszym przypadku do zgarnięcia jest oczywiście PS4, z trzema grami (Knack, Assassin's Creed IV: Black Flag, Killzone: Shadow Fall), do tego zaś telewizor Bravia, PS Vita oraz smartfon Sony Xperia Z1. Fani wyścigów mogą zaś celować w specjalny kokpit wyścigowy z zamontowanym telewizorem Bravia, PS3 (z GT6 Anniversary Edition w czytniku) plus kierownicą firmy Thrustmaster. W konkursach mogą brać udział wyłącznie pełnoletni.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama