r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dwa ciekawe konkursy Sony z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów PlayStation

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zagraniczne konkursy dla graczy oferują zazwyczaj fantastyczne nagrody, ale mają niestety to do siebie, że osoby z Polski nic w nich nie zdobędą, bowiem obowiązują ograniczenia regionalne akcji. Sony tymczasem prowadzi obecnie dwie ciekawe promocje, w których jak najbardziej również my możemy wziąć udział. Jedna związana jest z wprowadzeniem na rynek PlayStation 4, a druga z rychłym pojawieniem się w sklepach Gran Turismo 6 na PS3. Do końca grudnia wypada spróbować swoich sił.

Kwestia jak najszybszego odpowiedzenia na zestaw pytań. W pierwszym przypadku do zgarnięcia jest oczywiście PS4, z trzema grami (Knack, Assassin's Creed IV: Black Flag, Killzone: Shadow Fall), do tego zaś telewizor Bravia, PS Vita oraz smartfon Sony Xperia Z1. Fani wyścigów mogą zaś celować w specjalny kokpit wyścigowy z zamontowanym telewizorem Bravia, PS3 (z GT6 Anniversary Edition w czytniku) plus kierownicą firmy Thrustmaster. W konkursach mogą brać udział wyłącznie pełnoletni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.