ENERGY ENERGY 4.3.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

ENERGY to bardzo prosta do zrozumienia, ale trudna do perfekcyjnego opanowania gra logiczna z nieskomplikowanymi zasadami rozgrywki i sterowaniem opierającym się na wykorzystaniu ekranu dotykowego.

O co tu chodzi?

W nowej produkcji autorstwa studia odpowiedzialnego za Infinity Loop zajmujemy się łączeniem przewodów, źródeł prądu oraz innych elementów, w efekcie czego tworzymy całe układy świetlne. Jak nietrudno się domyślić, początkowe etapy są wręcz banalne, ale z czasem trzeba wykazać się sprytem, by rozwiązać zagadki przygotowane przez firmę mającą na swoim koncie nie tylko wspomniane dzieło, ale także Infinity Loop: HEX oraz Current Stream.

Idealna na krótkie sesje

Należy wspomnieć, że rozgrywka w ENERGY jest bardzo odprężająca. Szukając relaksacyjnej gry na krótkie sesje warto sięgnąć po tę grę, bowiem oferuje ona świetną zabawę, nagradzając kreatywność użytkowników stukających palcem w ekran smartfona lub tabletu. Na uwagę zasługuje nie tylko minimalistyczna oprawa graficzna, ale także nastrojowy soundtrack.

Free-to-play

ENERGY zostało udostępnione za darmo, ale zawiera reklamy. Co ciekawe możemy je wyłączyć poprzez wybranie jednego z kilku wariantów. Serwując twórcom kawę zapłacimy 15,99 złotych, kremówkę 20,99 złotych, torcik 30,99 złotych, pizzę 51,99 złotych lub sushi 104,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo proste zasady
  • odprężająca rozgrywka
  • zmusza do wysilenia szarych komórek
  • minimalistyczna oprawa graficzna i klimatyczny soundtrack
  • można grać za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!