r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Emerytura Gatesa w... Microsofcie

Strona główna Aktualności

Bill Gates przedstawił swoją wizję odejścia z Microsoftu oraz emerytury, w ramach której zamierza m.in. pracować w Microsofcie...

Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Gatesa ma on odejść z Microsoftu z dniem 1 lipca br., miał się również całkowicie poświęcić założonej wraz z małżonką fundacji charytatywnej. Jak się jednak okazuje tak będzie jedynie w 80 procentach - bo właśnie taką część swojego czasu chce on przeznaczyć na pracę w fundacji. Pozostałe 20 procent Gates poświęci Microsoftowi, a dokładniej doglądaniu realizowanych przez koncern projektów - m.in. pakietowi Office, systemowi rozpoznawania mowy, interfejsowi dotykowemu, usługom wyszukiwania oraz mapom.

Taki bieg wydarzeń nikogo nie powinien dziwić, już wcześniej pojawiały się spekulacje, iż Gates odchodząc z Microsoftu, nie odejdzie z niego całkowicie. Nadal więc będzie miał swój udział w realizowanych przez koncern projektach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.