FORCEdraft

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FORCEdraft to bardzo prosty edytor tekstu, który kierowany jest do osób mających tendencję do prokastynacji, czyli nieustannego przekładania terminu wykonania różnych zadań. Dzięki niemu w łatwy sposób zredagujemy różnego typu dokumenty bez obawy o to, że po raz kolejny zostaniemy rozproszeni przez pojawiające się na naszej skrzynce pocztowej wiadomości, korespondencje na serwisach społecznościowych itp.

Aplikacja stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla wbudowanego w systemie Windows notatnika. Jego ograniczone, ale niespotykane u konkurencji funkcje z pewnością docenią użytkownicy mający tendencję do ociągania się ze zredagowaniem różnego typu dokumentów tekstowych. FORCEdraft stworzony został z myślą m.in. o tym, aby uniemożliwić działającym w systemie programom rozpraszanie uwagi podczas pisania. Nie jest możliwy dostęp do przeglądarki internetowej, klienta poczty e-mail, ani żadnej innej aplikacji. Okno edytora może zostać zamknięte dopiero po ukończeniu redagowania tekstu.

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. FORCEdraft uruchamia się w trybie pełnoekranowym, a jego zamknięcie możliwe jest dopiero po ukończeniu pracy z tekstem. Domyślnie opcja zakończenia pracy aplikacji ukryta została pod przyciskiem z logiem programu, jednak użytkownik może również wskazywać własne kryteria, których spełnienie pozwali zamknąć aplikację. Użytkownik posiada możliwość definiowania ilości wpisanych słów oraz czasu pracy z edytorem, które pozwolą nam zakończyć pracę z edytorem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
adamo000   15 #1 19.01.2015 10:48

Może dzięki niemu uda mi się napisać pracę inżynierską w końcu do końca;)