r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Faktura Free 1.3.2

Strona główna Mac Firma Programy do fakturowania

Faktura Free to darmowa wersja Faktury – klasycznego programu do fakturowania, stworzonego przez polskiego programistę.

Galeria programu

Program umożliwia proste i przejrzyste wystawianie faktur oraz rachunków, także dwujęzycznych lub rozliczanych w walutach obcych. Faktura Free została zintegrowana ze Spotlightem oraz Quicklookiem, potrafi korzystać z AirDropa, Messages, Ksiązki adresowej i Maila, a także bezproblemowo pracuje na komputerach z ekranami Retina.

Faktura Free pozwala na zbudowanie bazy klientów i dostosowanie wyglądu faktury przez dodanie do niej własnych logotypów, kolorów, fontów, a nawet podpisów wystawiających osób. Sporo czasu można oszczędzić korzystając z możliwości wystawiania faktur podobnych do wybranej.

Faktura Free może drukować dokumenty lub zapisywać je jako PDF. Należy pamiętać, że program w wersji darmowej nie pozwala na numerowanie faktur i zamiast numeru na dokumentach znajduje się informacja o programie. Własne schematy numerowania znajdują się w pełnej, płatnej wersji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 09.07.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.