r   e   k   l   a   m   a
reklama

Focus na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Focus - prawdziwą gratkę dla potrafiących wykazać się niebywałym refleksem i niezwykłą przytomnością umysłu.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze uwolnienie się z zamkniętego układu poprzez umiejętne i przemyślane odblokowanie ukrytego wyjścia. Do tego celu należy wykorzystać rakiety przeciwnika, których trajektorie należy sprytnie i fachowo skierować na żółte pola. W czasie trwania rozgrywki trzeba uważać na miny, lasery i szereg innych przeszkód, które skutecznie będą blokować nam drogę do wylotu.

Grę Focus można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzje krwawego tytułu RPG firmy BioWare - Dragon Age: Początek, drugiej części przygód skrytobójcy, czyli Assassin's Creed II, wydanego niedawno na Wii Need for Speed: Nitro, czy typowo "rolniczego" Symulatora Farmy. Przypominamy także, że wciąż trwa konkurs, w którym główną nagrodą jest płyta główna firmy Gigabyte.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic