r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GG boryka się z poważną awarią. Niemożliwe nawet logowanie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Mimo że w 2016 roku korzystanie z komunikatora GG wydaje się raczej rzadkością, to wciąż pozostaje duża grupa polskich internautów, którzy czy to z sentymentu, czy z przyzwyczajenia, korzystają z komunikatora ze słoneczkiem. A przynajmniej korzystali do dziś.

Od rana, a konkretniej od około 9:30, GG boryka się z poważną awarią. Niemożliwe jest korzystanie nie tylko z samego komunikatora, ale także jakichkolwiek innych usług oferowanych przez GG. W praktyce niemożliwe jest nawet zalogowanie się do nich.

Na razie brakuje szczegółowych informacji dotyczących awarii, niemniej administratorzy serwerów są jej świadomi i pracują nad rozwiązaniem. Pozostaje tylko żywić nadzieję, że tak poważna awaria nie wpłynie istotnie na liczbę użytkowników odchodzącego, aczkolwiek nieśpiesznie, gdyż liczbę aktywnych użytkowników szacuje się na 3 mln miesięcznie, do lamusa GG.

r   e   k   l   a   m   a

Pod koniec zeszłego roku GG trafiło w ręce nowego właściciela. Jest nim fundusz Xevin Investments. Trudno jednak stwierdzić, aby od tego czasu w programie nastąpiły zmiany odczuwalne dla końcowych użytkowników.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.