GPU Caps Viewer GPU Caps Viewer 1.50.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GPU Caps Viewer to niewielki darmowy program o nieprzeciętnych możliwościach. Za jego pomocą uzyskamy informacje o zainstalowanej w komputerze karcie graficznej.

W kilku zakładkach jasno podane są praktycznie wszystkie parametry układu graficznego takie jak: nazwa modelu, rodzaj pamięci i jej wielkość, ilość jednostek cieniujących i teksturujących, czy aktualne taktowanie GPU i bieżącą temperatura. Z tej samej zakładki dowiemy się też o obsługiwanej wersji OpenGL i OpenCL przez naszą kartę graficzną. Z poziomu GPU Caps Viewer możemy również pobrać aktualne sterowniki jak i przejść na interesujące strony społeczności skupionej wokół projektu.

Dodatkowo twórcy umieścili w programie GPU Caps Viewer kilka rodzajów mini testów, aby móc określić wydajność układu graficznego. Nie zabraknie najnowszych rozwiązań takich jak zaawansowana teselacja czy testów w środowisku OpenGL w wersji 4. Program poprawnie rozpoznaje zarówno najnowsze karty NVIDII jak i AMD.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!