reklama

Hellraid dopiero w 2014 roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Techland nie wyrobi się z premierą ciekawie zapowiadającego się Hellraid w tym roku. Z ciężkim sercem, ale twórcy musieli projekt przesunąć dopiero na przyszły. Powód takiej decyzji jest dość prosty: rodacy chcą zrobić jak najlepszą grę akcji z elementami RPG, przelewając w produkt całe swoje zamiłowanie do klasyki szwendania się po lochach i doszlifowując go do granic możliwości. Do Gwiazdki tytuł nie będzie więc gotowy.

Przy czym też konkretnej daty zespół nie podaje i równie dobrze projekt może pojawić się pod choinkę za rok, chociaż raczej nie należy się nastawiać na aż taki poślizg. Dodatkowy czas pozwoli na wprowadzenie jeszcze kilku przewidzianych planem opcji, trybów gry oraz dopracowanie zabawy razem z kumplem w co-opie. Sporo też będzie wprowadzania zmian po przetestowaniu wczesnej wersji Hellraid przez fanów — przykładowo na pewno system magii wymaga poprawek. Dzieło powstaje z myślą o komputerowcach i posiadaczach Xboksów 360 lub PlayStation 3.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało