IEM 2019. Tajemniczy LootBox do wygrania. Konkurs!

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny ekscytujący dzień na Intel Extreme Masters 2019 za nami. Tłumy odwiedzających i olbrzymie emocje oraz masa atrakcji. Tak w skrócie można podsumować sobotę w katowickim Spodku i MCK. Jednak to nie koniec atrakcji dla naszych czytelników. Mamy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest HyperX LootBox.

Tajemniczy LootBox zawiera kilka sprzętów, które spodobają się entuzjastom dynamicznych strzelanek. W środku znalazła się między innymi mysz Pulsefire FPS Pro RGB, którą środowisko przyjęło bardzo ciepło. Kolejny sprzęt to klawiatura Alloy FPS RGB a na dokładkę podkładka :) Furry Speed w rozmiarze M. Jak widać zacny zestaw trafi do zwycięzcy.

Ponownie zadanie stojące przed Wami nie wydaje się być trudne. Choć… kto wie? Pytanie dotyczy e-sportu. Pamiętajcie najciekawiej opisana odpowiedź zostanie doceniona. Oto pytanie:

Jak uważasz, czy e-sport mógłby się znaleźć na olimpiadzie?

Na odpowiedzi zarejestrowanych czytelników czekamy do wtorku (5 marca) do końca dnia. Wybierzemy dwie, naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi. Kreatywność również będzie doceniona. Zwycięzców ogłosimy w odrębnym wpisie 7 marca 2019. Pełna treść regulaminu.

Zachęcamy też do śledzenia i komentowania naszej relacji z Intel Extreme Masters. Wszystkie wpisy dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w dedykowanej sekcji lub w serii Intel Extreme Masters 2019.

© dobreprogramy
s