r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[IEM2014] ASUS podkręca na maksa i rozdaje kulki!

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Jednym z wystawców jest ASUS. Na swoim stoisku prezentuje to w czym czuje się najlepiej: płyty główne oraz kompletne systemy dedykowane dla graczy z serii Republic of Gamers (ROG). Ciekawostką są miniaturowe komputery Vivo PC, myszki 3 w 1 Vivo Mouse (myszka, touchpad i bezprzewodowy pilot). Wśród nowości pojawiły się też routery.

To co jednak najbardziej przyciągało dzisiaj do ASUSa to próba wykręcenia procesora Intel i7 4770K powyżej 5 GHz. Oj, działo się, azot lał się hektolitrami :) krzem trzeszczał w szwach, jak odchodziłem od stanowiska na liczniku było już 4,7 GHz, a czasu na zabawę było jeszcze sporo.

Dla tych co nie byli zainteresowani ekstremalnym OC, ASUS przygotował turniej towarzyszący Counter-Strike. Gracze mogli wypróbować komputery stacjonarne z serii ROG jak i laptopy z tej serii. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, przegrani natomiast na kulkę z erkaemu DP-27 :)

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy też do obejrzenia wideo, które przekrojowo pokazuje co możecie dotknąć i sprawdzić osobiście w strefie ASUSa.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.