OMEN by HP z nowymi laptopami i komputerem w plecaku #PGA2018 #Konkurs

OMEN by HP z nowymi laptopami i komputerem w plecaku #PGA2018 #Konkurs
14.10.2018 21:01
OMEN by HP z nowymi laptopami i komputerem w plecaku #PGA2018 #Konkurs

OMEN, marka gamingowa należąca do HP, dotarł na Poznań Game Arena 2018 z bardzo szerokim spektrum komputerów, zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych. Pojawiły się m.in. laptopy z najnowszej linii produktowej, z wyjątkowo wąskim obramowaniem matrycy, a także prawdziwy hit wśród odwiedzających: OMEN X Backpack, bardzo wydajny komputer zamknięty w plecaku.

Na stoisku, zdecydowanie największą atrakcją był nowy model notebooka. HP zdecydowało umieścić w wyjątkowo smukłej obudowie wydajne podzespoły, które sprostają najnowszym, wymagającym tytułom. Do tego notebook w rozmiarze 15,6 cala z wyglądu bardziej przypomina notebooki 13-14 cali. Producent zapewnia, że również zastosowane w notebooku chłodzenie jest wystarczająco wydajne i ciche i sprosta nawet najnowszym procesorom Intel i7 ósmej generacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

HP pokazało też całą gamę akcesoriów dla graczy sygnowane logiem OMEN. Mamy tu odświeżone klawiatury, myszki a nawet słuchawki. Dla odwiedzających HP przygotowało strefę Free to Play z ośmioma najnowszymi laptopami OMEN17 z Fortnite oraz 10 laptopów z CS:GO, na których został rozegrany turniej OMEN Arcade 1vs1. Za oprawę odpowiadał, po raz kolejny, znany beatboxer Blady Kris.

Konkurs HP!

Nie przerywamy zabawy z partnerami relacji z PGA. Tym razem firma HP przeznaczyła na nagrody trzy zestawy fantów, w których znalazła się ogromna podkładka, worek i opaska odblaskowa.

350253374442596289

Aby stać się właścicielem jednego z zestawów, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Rozwiń nazwę OMEN, co oznacza ona dla Ciebie?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia 16 października. Zwycięzców poznamy 18 października.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)