OMEN by HP z nowymi laptopami i komputerem w plecaku #PGA2018 #Konkurs

Strona głównaOMEN by HP z nowymi laptopami i komputerem w plecaku #PGA2018 #Konkurs
14.10.2018 21:01

Zobacz też

OMEN, marka gamingowa należąca do HP, dotarł na Poznań Game Arena 2018 z bardzo szerokim spektrum komputerów, zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych. Pojawiły się m.in. laptopy z najnowszej linii produktowej, z wyjątkowo wąskim obramowaniem matrycy, a także prawdziwy hit wśród odwiedzających: OMEN X Backpack, bardzo wydajny komputer zamknięty w plecaku.

bELwztJx

Na stoisku, zdecydowanie największą atrakcją był nowy model notebooka. HP zdecydowało umieścić w wyjątkowo smukłej obudowie wydajne podzespoły, które sprostają najnowszym, wymagającym tytułom. Do tego notebook w rozmiarze 15,6 cala z wyglądu bardziej przypomina notebooki 13-14 cali. Producent zapewnia, że również zastosowane w notebooku chłodzenie jest wystarczająco wydajne i ciche i sprosta nawet najnowszym procesorom Intel i7 ósmej generacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

HP pokazało też całą gamę akcesoriów dla graczy sygnowane logiem OMEN. Mamy tu odświeżone klawiatury, myszki a nawet słuchawki. Dla odwiedzających HP przygotowało strefę Free to Play z ośmioma najnowszymi laptopami OMEN17 z Fortnite oraz 10 laptopów z CS:GO, na których został rozegrany turniej OMEN Arcade 1vs1. Za oprawę odpowiadał, po raz kolejny, znany beatboxer Blady Kris.

bELwztJz

Konkurs HP!

Nie przerywamy zabawy z partnerami relacji z PGA. Tym razem firma HP przeznaczyła na nagrody trzy zestawy fantów, w których znalazła się ogromna podkładka, worek i opaska odblaskowa.

350253374442596289

Aby stać się właścicielem jednego z zestawów, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Rozwiń nazwę OMEN, co oznacza ona dla Ciebie?

bELwztJF

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia 16 października. Zwycięzców poznamy 18 października.

Udostępnij:
bELwztKv