Iconoid 3.6.8

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Iconoid to aplikacja do zarządzania ikonami na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje możliwość zapisywania i przywracania układu ikon, automatycznego ukrywania ikon za pomocą jednego kliknięcia oraz dostosowywania wyglądu ikon do własnych upodobań. W ostatnim przypadku Iconoid pozwala między innymi na zmianę tła ikony (np. na przezroczyste), a nawet włączenie lub wyłączenie cieni. Jeśli postanowimy ukryć ikony, to będziemy mogli zadecydować, czy mają one zniknąć na dłużej, czy też pojawić się z powrotem po pięciosekundowej przerwie lub wtedy, gdy najedziemy kursorem w odpowiednie miejsce na pulpicie.

Iconoid pozwala także na modyfikowanie wyglądu pulpitu poprzez zmianę kolorystyki, tapety i dostosowanie proporcji ekranu. Aplikacja może zostać zminimalizowana do zasobnika systemowego, z którego wywołamy ją w mgnieniu oka. Należy w tym miejscu zauważyć, że poza opcją korzystania z programu przy użyciu myszy, nie zabrakło wsparcia dla skrótów klawiaturowych. Dostępna jest ponadto funkcja importowania i eksportowania ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!