Idiomer 1.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język angielski
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty ale bezpłatny program pomagający w nauce idiomów angielskich czyli zwrotów (zdań) które nie są dosłownie przetłumaczalne na inny język.

Program oprócz idiomów zawiera także pewną ilość często używanych zwrotów angielskich. Idiomer wyposażony jest w funkcję przeprowadzania testów znajomości idiomów, ze stałą kontrolą uzyskiwanych rezultatów. Ponadto umożliwia wyszukiwanie idiomów i popularnych zwrotów angielskich oraz ich tłumaczenie na język polski.

Uwaga!

Program należy rozpakować do katalogu na twardym dysku i z tego katalogu go uruchamiać. Jest to konieczne bo przy każdym uruchomieniu Idiomer odczytuje i zapisuje plik z ustawieniami i parametrami programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, nauka angielskich idiomów
błędy powstałe podczas wpisywania słówek do bazy
ocena użytkownika
01.09.2018 13:31 • Recenzja do wersji 1.0

Program mojej produkcji z 2001 roku, przepraszam za błędy literówki ale baza słów była wpisywana ręcznie. Program rzeczywiście nieskomplikowany, uczyłem się programować w Delphi 7. Myślę że mimo wszystko program może spełniać swoje zadanie, kilka spraw przydało by się poprawić. Inne moje programy na adresie -> http://lewap-soft.pl/ , polecam np. Lottomer darmowy program do sprawdzania czy są wygrane w Lotto.