IzziRent Wynajem Samochodów IzziRent Wynajem Samochodów 4.1.3

Strona główna Android Podróże i transport Wynajem samochodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

IzziRent Wynajem Samochodów to aplikacja, za pomocą której można wynająć samochód w ponad 25 tys. miejscach na całym świecie, w tym w Polsce.

Program jest gotowy do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym wyświetlą się pola wyboru, na których wskażemy miejsce odbioru auta, miejsce, w którym chcemy zostawić wynajęty samochód, czas trwania wynajmu, podamy też wiek oraz narodowość kierowcy. Po podaniu powyższych danych, wyświetli się lista pojazdów do wynajęcia w danym czasie, łączna cena wynajmu (ze wskazaną kwotą za wynajem za jeden dzień), a także informacje prawne, m.in. o obostrzeniach w stosunku do krajów, do których nie można podróżować wynajętym autem oraz o rodzaju dokumentów uprawniających do korzystania z wozu. Przykładowo, wynajmując auto w Chinach za pomocą IzziRent Wynajem Samochodów dzięki aplikacji dowiemy się, że musimy posiadać tamtejsze prawo jazdy.

Na liście ofert wynajmu auta znajdziemy również informacje o promocjach cenowych. Możemy również (za dodatkową opłatą) doposażyć wynajęte auto np. w nawigację GPS lub w fotelik dziecięcy. Po wybraniu najlepszej oferty, możemy opłacić wynajem za pomocą danych z karty kredytowej, a transakcja będzie zabezpieczona przez VeriSign.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!