Jak odzyskać GB wolnego miejsca w Viście

Postanowiłem napisać ten artykuł dla osób którzy chcą odzyskać kilka GB wolnego miejsca w Viście. Wiem że dla niektórych osób metoda ta jest znana ale nie każdy o niej wie. Więc zaczynamy ;)
1. Jeżeli mamy zainstalowany w Viście Service Pack 1.

W Menu Start —> Programy —> Akcesoria –> Wiersz Poleceń = klikamy prawym przyciskiem myszy i Uruchom jako Administrator- wpisujemy vsp1cln . Po naciśnięciu klawisza Enter- otrzymamy komunikat o skutkach wyczyszczenia plików zapasowych - nie będziemy mogli odinstalować dodatku w przyszłości.
Gdy zechcemy jednak wyczyścić te pliki to z klawiatury wybieramy literkę T i zatwierdzamy klawiszem Enter.

2. Jeżeli mamy zainstalowany w Viście Service Pack 2.

W Menu Start —> Programy —> Akcesoria –> Wiersz Poleceń = klikamy prawym przyciskiem myszy i Uruchom jako Administrator- wpisujemy compcln.exe, naciskamy klawisz Enter- otrzymamy komunikat o skutkach wyczyszczenia plików zapasowych - nie będziemy mogli odinstalować dodatku w przyszłości.
Na koniec wciskamy klawisz T
Operacja plików po instalacji dodatku Service Pack 2 może trwać nawet od kilku do kilkunastu minut więc należy uzbroić się w cierpliwość ;)

Najwięcej miejsca zwolnimy gdy mamy zainstalowany SP2. W każdym przypadku będzie to inna ilość miejsca. Więc kto wykona te wskazówki niech podzieli się ile miejsca odzyskał

NIE ODPOWIADAM ZA SZKODY PODCZAS STOSOWANIA MOICH PORAD.