K7 UltimateSecurity 16.0.0.388

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

K7 UltimateSecurity to najbogatsza edycja pakietu zabezpieczającego firmy K7 Computing Pvt, charakteryzującego się bogatą funkcjonalnością i co istotne szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Program dysponuje wszystkimi niezbędnymi funkcjami do kompleksowej ochrony komputera podczas korzystania z Internetu, łączenia z sieciami lokalnymi, korzystania z poczty elektronicznej, zewnętrznych nośników danych itp. Wbudowany skaner pracujący w czasie rzeczywistym i skaner na żądanie oferuje ochronę proaktywną przed atakami typu Zero-Day, potrafi wykrywać luki w zabezpieczeniach, a także szkodliwe exploity w dokumentach PDF.

Kolejnym, równie ważnym elementem pakietu jest dwukierunkowa zapora sieciowa, potrafiąca filtrować dane przesyłane i wysyłane z komputera. Zapewnia ona ochronę przed niechcianymi połączeniami, zewnętrznym skanowaniem portów oraz atakami z Internetu. K7 UltimateSecurity wyposażony został w moduł antyphishingowy do zabezpieczania poufnych danych i kontroli informacji przesyłanych z komputera oraz filtr antyspamowy, którego zadaniem jest filtrowanie poczty elektronicznej i usuwanie wszelakich niechcianych korespondencji, np. rozsyłanych w celach reklamowych. Nie zabrakło również funkcji do ochrony naszych pociech przed stronami internetowymi, zawierającymi niewłaściwe dla nich treści, monitorowania czasu korzystania z komputera czy kontroli uruchamianych gier i aplikacji. Na uwagę zasługuje również możliwość tworzenia kopii zapasowych ważnych dla użytkownika danych i przechowywania ich na zewnętrznych serwerach producenta pakietu.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje też kilka niewielkich, ale przydatnych narzędzi do optymalizacji działania systemu operacyjnego i dysku twardego, kasowania historii przeglądanych stron oraz informacji o aktywności na komputerze, oczyszczania folderów tymczasowych systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej, trwałego usuwania danych, blokowania w systemie Windows funkcji autouruchamiania nośników zewnętrznych, a także wirtualna klawiatura, uniemożliwiająca przechwytywanie danych wprowadzanych na stronach internetowych za pomocą standardowej klawiatury.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!