K7 UltimateSecurity 15.1.0.328

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

K7 UltimateSecurity to najbogatsza edycja pakietu zabezpieczającego firmy K7 Computing Pvt, charakteryzującego się bogatą funkcjonalnością i co istotne szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Program dysponuje wszystkimi niezbędnymi funkcjami do kompleksowej ochrony komputera podczas korzystania z Internetu, łączenia z sieciami lokalnymi, korzystania z poczty elektronicznej, zewnętrznych nośników danych itp. Wbudowany skaner pracujący w czasie rzeczywistym i skaner na żądanie oferuje ochronę proaktywną przed atakami typu Zero-Day, potrafi wykrywać luki w zabezpieczeniach, a także szkodliwe exploity w dokumentach PDF.

Kolejnym, równie ważnym elementem pakietu jest dwukierunkowa zapora sieciowa, potrafiąca filtrować dane przesyłane i wysyłane z komputera. Zapewnia ona ochronę przed niechcianymi połączeniami, zewnętrznym skanowaniem portów oraz atakami z Internetu. K7 UltimateSecurity wyposażony został w moduł antyphishingowy do zabezpieczania poufnych danych i kontroli informacji przesyłanych z komputera oraz filtr antyspamowy, którego zadaniem jest filtrowanie poczty elektronicznej i usuwanie wszelakich niechcianych korespondencji, np. rozsyłanych w celach reklamowych. Nie zabrakło również funkcji do ochrony naszych pociech przed stronami internetowymi, zawierającymi niewłaściwe dla nich treści, monitorowania czasu korzystania z komputera czy kontroli uruchamianych gier i aplikacji. Na uwagę zasługuje również możliwość tworzenia kopii zapasowych ważnych dla użytkownika danych i przechowywania ich na zewnętrznych serwerach producenta pakietu.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje też kilka niewielkich, ale przydatnych narzędzi do optymalizacji działania systemu operacyjnego i dysku twardego, kasowania historii przeglądanych stron oraz informacji o aktywności na komputerze, oczyszczania folderów tymczasowych systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej, trwałego usuwania danych, blokowania w systemie Windows funkcji autouruchamiania nośników zewnętrznych, a także wirtualna klawiatura, uniemożliwiająca przechwytywanie danych wprowadzanych na stronach internetowych za pomocą standardowej klawiatury.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #6 29.10.2015 12:53

całkiem skuteczny..

  #5 16.09.2013 13:54

Jako kobieta jestem zadowolona z tego programu. Instaluje się w 3 sekundy, szybko skanuje, optymalizuje komputer. Są częste aktualizacje bazy wirusów i programów szpiegujących, ale jest to program firmy z Indii, więc nie wiadomo, jak bogata jest ta baza i czy chroni przed zagrożeniami występującymi w Europie. Ochrania transakcje bankowe, obsługuje tylko MS Outlook, Internet Exsplorer i FireFox (tutaj dodatek K7SecureWeb nie działa na wersji FireFox 23.0.1, ale można pobrać wersję trial SecureWeb i wtedy instaluję się osobna przeglądarka programu K7). Ma małe zapotrzebowanie na pamięć i działanie procesora. Są opcje czyszczenia komputera ze zbędnych plików tymczasowych itp. Polecam.

SecurityVideoTest   2 #4 27.06.2012 10:07

Zapraszam wszystkich do oglądnięcie i zrecenzowania najnowszego testu wideo tej aplikacji.

http://www.youtube.com/watch?v=sYZ2pRXHLsA&feature=player_detailpage

  #3 04.01.2012 15:52

ja tylko sprawdzilem szybkosc dzialania supportu. Wysłałem niewykryty zainfekowany plik do analizy, nie minely 3 godziny został dopisany. Chyba nieżle:D (plik malware zero day-sprawdzana wykrywalnosc na virustotal, nie sprawdzalem heurystyki).

  #2 03.01.2012 15:51

A sprawdzałeś na wykrywalność wirusów?I jak zużycie pamięci tego pakietu?:)Pozdrawiam

  #1 30.12.2011 00:15

Brak komentarzy? Jak dobrze, że "Dzieci Neo" jeszcze tu nie dotarły.

Co do programu - ładny interface, wysoka skuteczność. Polecam ;)