r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kaspersky Secure Connection: VPN service 1.2.0.508

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN

Kaspersky Secure Connection to klient VPN, zapewniający dodatkowe zabezpieczenie ruchu sieciowego przez szyfrowanie wszystkich przesyłanych danych. Aplikacja może też pomóc obchodzić ograniczenia geograficzne, gdyż można wybrać kraj, w którym znajduje się serwer wyjściowy.

Kaspersky Secure Connection jest prosty w użyciu – wystarczy przyznać mu odpowiednie uprawnienia i zalogować się na swoje konto w usługach Kaspersky, by móc jednym dotknięciem nawiązywać połączenie. Cały ruch zostanie zabezpieczony szyfrowanym połączeniem, dzięki czemu można bez obaw korzystać z Internetu nawet po połączeniu z publicznymi hotspotami.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto ukryty zostanie adres IP i lokalizacja, z której łączymy się z Internetem. W ustawieniach aplikacji można wybrać kraj „wyjściowy”. Aplikacja nie zapisuje żadnych danych o ruchu, odwiedzonych stronach i działaniach w Sieci.

Za darmo można przesłać przez VPN 200 MB. Więcej można dokupić w aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kaspersky wydał VPN dla Androida. Sam wykryje, czy jest potrzebny

24
OPROGRAMOWANIE 14.08.2017 | Anna Rymsza

Kaspersky udostępnił wersję testową swojego VPN-a dla Androida, czyli Kaspersky Secure Connection, zapewniającego dodatkowe zabezpieczenie ruchu sieciowego. Dzięki niemu można skorzystać z szyfrowania wszystkich przesyłanych danych, uchronić się przed podsłuchem, ukryć swoje IP i położenie. Najciekawsze jest jednak to, że aplikacja może podpowiedzieć, że należy uruchomić VPN, jeśli sieć nie jest dostatecznie zabezpieczona, a odwiedzane strony zawierają wrażliwe informacje. Można także ustawić indywidualne reguły dla wybranych aplikacji i odwiedzanych stron. Aplikacja może przypominać o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.