r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kaspersky System Checker 1.2.0.290 (20.11.2017)

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kaspersky System Checker to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do wykrywania wszelakich błędów mogących powodować nieprawidłowe działanie systemu operacyjnego Windows.

Galeria programu

Program podczas swojego działania analizuje komputer w poszukiwaniu jak największej liczby nieprawidłowości mogących mieć wpływ na stabilność oraz szybkość pracy środowiska operacyjnego. Kaspersky System Checker potrafi skontrolować ustawienia zapory sieciowej oraz oprogramowania antywirusowego, działanie komponentów sprzętowych i zainstalowanych dla nich sterowników, krytyczne aktualizacje systemu, konta użytkowników, rozmiar zbędnych plików tymczasowych itp.

Ponadto Kaspersky System Checker wyposażony został w narzędzia dostarczające szczegółowych informacji o komputerze, wyświetlające informacje o zainstalowanych rozszerzeniach dla przeglądarek czy pozwalające usuwać z komputera zainstalowane na nim aplikacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dokładne skanowanie,
Trudne usuniecie programu, wyniki bez sposobu rozwiązania problemu.
ocena użytkownika

Program dość szybko i dokładnie skanuje system/komputer.Określa poprzez znaczniki: zielony jest OK, na czerwono jest problem.Niestety komunikuje się tylko w jęz.angielskim.Jako zbędny jest trudny do usunięcia,najlepiej użyć programu IObit Unlocker. W zasadzie nie polecam.

04.11.2017 11:51 | Recenzja do wersji 1.2.0.290 (02.11.2017)

Komentarze

0 nowych
Signomi   3 #5 16.11.2017 15:28

Czy tylko ja czegoś tu nie rozumiem? Skoro program nie wymaga instalacji , a jednocześnie ma być trudnym do usunięcia, jak pisze Lenovo, to czy plik exe wrasta w twardy dysk jak kotwica, której nie można usunąć? W czym zatem jest haczyk?

A poza tym zakres uprawnień aplikacji, którą określono jako:
[Kaspersky System Checker potrafi skontrolować ustawienia zapory sieciowej oraz oprogramowania antywirusowego, działanie komponentów sprzętowych i zainstalowanych dla nich sterowników, krytyczne aktualizacje systemu, konta użytkowników, rozmiar zbędnych plików tymczasowych itp.]
- jest właśnie tym czego absolutnie nie chciałbym, aby mi jakiś inny program to kontrolował.

marekchalwa   3 #4 11.11.2017 23:01

A co to ??? hahaha

Frog   13 #3 05.11.2017 18:01

@Gieru: zupełnie nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.
Przeczytaj, może tak będzie Ci łatwiej ją zrozumieć: https://www.dobreprogramy.pl/Izraelscy-hakerzy-w-sieci-Kaspersky-Lab-wykryli-szp...

Gieru   5 #2 05.11.2017 16:06

@Frog: Pewnie, że tak. Skoro tak się boisz inwigilacji to rozumiem, że nie masz telefonu, internetu, maila, konta w banku, polisy OC ani tysiąca innych rzeczy.

Frog   13 #1 04.11.2017 20:40

"Ponadto Kaspersky System Checker wyposażony został w narzędzia dostarczające szczegółowych informacji o komputerze"
Nasuwa się pytanie - komu dostarczające? ;-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.