Kaspersky System Checker Kaspersky System Checker 1.2.0.290 (26.02.2018)

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kaspersky System Checker to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do wykrywania wszelakich błędów mogących powodować nieprawidłowe działanie systemu operacyjnego Windows.

Program podczas swojego działania analizuje komputer w poszukiwaniu jak największej liczby nieprawidłowości mogących mieć wpływ na stabilność oraz szybkość pracy środowiska operacyjnego. Kaspersky System Checker potrafi skontrolować ustawienia zapory sieciowej oraz oprogramowania antywirusowego, działanie komponentów sprzętowych i zainstalowanych dla nich sterowników, krytyczne aktualizacje systemu, konta użytkowników, rozmiar zbędnych plików tymczasowych itp.

Ponadto Kaspersky System Checker wyposażony został w narzędzia dostarczające szczegółowych informacji o komputerze, wyświetlające informacje o zainstalowanych rozszerzeniach dla przeglądarek czy pozwalające usuwać z komputera zainstalowane na nim aplikacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość działania
Brak
ocena użytkownika
13.01.2018 13:12 • Recenzja do wersji 1.2.0.290 (29.12.2017)

Bardzo dobrze skanuje komputer określając w informacji systemowej dokładnie z jakimi komponentami mamy do czynienia. Szerokie spektrum detekcji. Przy okazji idealny w sytuacji samodzielnego poszukiwania aktualizacji sterowników (podaje m. in. model komputera, numer BIOS, procesor, karta graficzna). Dodatkowe zalecenia ostrzegają, że włączone jest np.: automatyczne uruchamianie multimediów oraz dlaczego nie jest to zalecane.
Oczywiście w języku angielskim, ale po pierwsze słownictwem powszechnie zrozumiałym dla zwykłego użytkownika internetu, a po drugie wystarczy zapisać wynik (zapisuje w html), otworzyć w przeglądarce i przetłumaczyć te parę zdań dowolnym translatorem.
Program nie wymaga instancji, stąd do deinstalacji wystarczy skasować.

Dokładne skanowanie,
Trudne usuniecie programu, wyniki bez sposobu rozwiązania problemu.
ocena użytkownika
04.11.2017 11:51 • Recenzja do wersji 1.2.0.290 (02.11.2017)

Program dość szybko i dokładnie skanuje system/komputer.Określa poprzez znaczniki: zielony jest OK, na czerwono jest problem.Niestety komunikuje się tylko w jęz.angielskim.Jako zbędny jest trudny do usunięcia,najlepiej użyć programu IObit Unlocker. W zasadzie nie polecam.