KeyShot KeyShot 10.1.82

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

KeyShot to profesjonalny program do tworzenia precyzyjnych, fotorealistycznych wizualizacji produktów i projektów, z możliwością renderowania animacji. Otoczenie i materiały zostały opracowane naukowo, by zapewnić maksymalnie realistyczne efekty.

KeyShot nie jest skomplikowany i szybko prezentuje podgląd renderowanego obrazu. Renderowanie odbywa się zawsze w czasie rzeczywistym metodą śledzenia promienie, także z możliwością stosowania oświetlenia HDRI i fizycznych modeli świateł. gram daje też możliwość renderowania niefotorealistycznego na potrzeby dokumentacji technicznej lub ilustracji patentowych.

W programie znajdziemy materiały zaprojektowane specjalnie dla niego oraz wyjątkowy system szablonów materiałów, który pozwala automatycznie nakładać je na importowane do programu modele. Przy kolorowaniu przedmiotów można korzystać z branżowych bibliotek Pantone i RAL. Ponadto można korzystać z tekstur generowanych proceduralnie, deseni i kaustyki.

Program dostępny jest także w wersjach Pro, Floating i Enterprise, które pozwalają na bardziej zaawansowane działania, jak skryptowanie, układanie kolejki, integrację z drukarkami 3D i edycję geometrii importowanych modeli. Z pomocą wtyczki KeyShotVR można również renderować dla gogli.

KeyShot może działać w połączeniu z wieloma programami do modelowania i CAD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!