Kiosk Google Play

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kiosk Google Play to darmowy, o wiele bardziej zaawansowany następca dobrze znanej aplikacji Google Reader. W przeciwieństwie do czytnika, nie stanowi on centrum dla różnego subskrypcji RSS, lecz dla wielu różnych źródeł. W jego zasobach możemy znaleźć między innymi serwisy korzystające z usługi Feedburner, oraz kanały dodane do usługi Currents ręcznie przez administratorów witryn i odpowiednio skonfigurowane.

Założeniem aplikacji jest dostarczenie użytkownikom spójnej platformy do konsumpcji treści, bez konieczności używania przeglądarki internetowej, a zarazem o możliwościach większych niż tradycyjny RSS. W efekcie Kiosk Google Play udostępnia aktualności, artykuły bez całej technologicznej otoczki, skupiając się jedynie na tekście oraz dołączonych do materiału obrazkach.

Z poziomu aplikacji możliwe jest wyszukiwanie kanałów wśród kilku kategorii, m.in. wiadomości, rozrywka, propozycje tygodnia. Zapisywanie informacji o nich zapewnia synchronizacja z kontem Google. Aplikacja ma również możliwość synchronizacji i automatycznego pobierania w tle, uwzględniając także obrazki do czytania trybie offline.

Możliwe jest również tłumaczenie materiałów na język polski, o ile taką opcję oferuje dany kanał, a także dzielenie się materiałami z innymi osobami poprzez systemowy mechanizm udostępniania. Aplikacja oddaje do dyspozycji jeden widget, dzięki któremu można zapoznać się z ostatnimi materiałami. Od niedawna aplikacja pozwala także na zakup i subskrypcję zagranicznych magazynów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Piękniejszy Kiosk Google Play ze sztuczną inteligencją i dostępnością w przeglądarce

12
17.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Na początku tygodnia informowaliśmy Was o zmianach wprowadzonych w Muzyka Google Play, które przyniosły między innymi odświeżony interfejs. Teraz Google na cel wzięło sobie aplikację Kiosk Google Play, ma ona oferować większą personalizację i bardziej rozbudowane treści. Wydana została także aplikacja internetowa, a więc mamy dostęp także z poziomu przeglądarki. Nad jakością dobieranych artykułów ma czuwać sztuczna inteligencja. Google do kolejnej swojej usługi zastosowało maszynowe uczenie się. Zmiany mamy zobaczyć już po uruchomieniu aplikacji. Na głównym ekranie znajdą się treści dobrane…

Kiosk Google Play z nowymi możliwościami w naszym kraju

12
16.07.2015  •  Paweł Piskurewicz

Do tej pory Kiosk Google Play (wcześniej znany pod nazwą Google Currents) był dostępny jedynie w formie aplikacji, a ilość zawartych w nim rodzimych źródeł była mocno ograniczona. Wczoraj wieczorem uległo to zmianie i Kiosk doczekał się lepszego wsparcia w naszym kraju. Zakładka z kioskiem trafiła do Google Play i dołączyła do już dostępnych: Aplikacje, Film, Muzyka i Książki. Znajdziemy ją zarówno z poziomu aplikacji Google Play jak i strony internetowej. Z tej okazji wzbogacono zakres rodzimych źródeł, które teraz są prezentowane w bardziej atrakcyjnej formie, a także dołączono możliwość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 27.06.2016 11:28

Nie wiem o co chodzi? Nic nie można przeczytać bo artykuły nie otwierają się!

  #6 04.06.2016 22:14

Dlaczego nie można komentować wielu artykułów?!

  #5 01.06.2016 10:58

Nie można czytać zamieszczanych artykułów, nie dają się przewinąć!!!

  #4 07.08.2015 00:28

Beznadzieja. Mam lg g3 który chodzi całkiem szybko a co drugi artykuł się nie otwiera. Też biały ekran...

Pitesio   5 #3 24.07.2014 18:20

U mnie nie działa, po kliknięciu na nagłówek mam tylko biały ekran.

  #2 19.03.2014 10:01

Dobra aplikacja z dużymi możliwościami.
Szkoda tylko, że kanał informacyjny DobrychProgramów nie wyświetla całej informacji (wiadomości) w oknie aplikacji tak jak np. serwis android.com.pl

adrianos12211   9 #1 21.11.2013 10:51

A więc sprawdzamy :)

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi