Kobo Books

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kobo Books to klient księgarni Kobo i aplikacja do czytania kupionych tam książek, a także e-booków zapisanych lokalnie na smartfonie.

Aplikacja Kobo obsługuje e-booki i audiobooki ze sklepu Kobo, a także najpopularniejsze formaty e-booków z pamięci telefonu. Posiadane e-booki można gromadzić w kolekcjach, a czas czytania jest zapisywany w statystykach. W ustawieniach czytania można wybrać krój i rozmiar tekstu, wymiary marginesów i jeden z pięciu kolorów tła. Warto zaznaczyć, że aplikacja stara się jak najlepiej wyświetlać tekst na każdym ekranie, więc czytanie będzie tak komfortowe, jak to tylko możliwe przy danym rozmiarze i rozdzielczości. Nie zabrakło obsługi spisów treści, udostępniania ulubionych cytatów i możliwości dodawania do książek notatek.

W księgarni Kobo znajduje się około 5 milionów książek, komiksów i audiobooków w kilku językach (w większości po angielsku), z których sporo można mieć za darmo. W księgarni działa też program lojalnościowy, kierowany do kilku krajów angielskojęzycznych, ale zakupy można robić z całego świata. Nie zabrakło możliwości oceniania książek, śledzenia nowości i podpowiedzi, co jeszcze warto przeczytać.

Kupione książki są dostępne na urządzeniach mobilnych i na czytnikach Kobo, z którymi synchronizowany będzie postęp czytania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!