Kobo Books - eBooks & Audiobooks Kobo Books - eBooks & Audiobooks 2.0.11

Strona główna Android Rozrywka i hobby Czytniki ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kobo to aplikacja służąca do czytania e-booków, będąca klientem księgarni Kobo i z możliwością czytania książek z pamięci smartfonu.

Aplikacja Kobo obsługuje najpopularniejsze formaty e-booków i można do niej załadować pliki z pamięci telefonu. W ustawieniach czytania można wybrać font, rozmiar, wymiary marginesów i jeden z trzech kolorów tła. Warto zaznaczyć, że aplikacja stara się jak najlepiej wyświetlać tekst na każdym ekranie, więc czytanie będzie komfortowe niezależnie od rozmiaru ekranu. Nie zabrakło obsługi spisów treści, udostępniania ulubionych cytatów i możliwości dodawania do książek notatek. Posiadane e-booki można gromadzić w kolekcjach.

W księgarni Kobo znajduje się około 5 milionów książek, komiksów i audiobooków w kilku językach (w większości po angielsku), z których sporo można mieć za darmo. W księgarni działa też program lojalnościowy, kierowany do kilku krajów angielskojęzycznych, ale zakupy można robić z całego świata. Nie zabrakło możliwości oceniania książek, śledzenia nowości i podpowiedzi, co jeszcze warto przeczytać.

Kupione książki są dostępne na urządzeniach mobilnych i na czytnikach Kobo, z którymi synchronizowany będzie postęp czytania. Aplikacja zbiera statystyki czytelnika i zlicza przeczytane książki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!