Kolejna aktualizacja Windows Live Mesh

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jest już dostępna kolejna aktualizacja pozostającej wciąż w fazie TechPreview usługi Windows Live Mesh do synchronizacji plików i aplikacji pomiędzy różnego rodzaju urządzeniami przenośnymi. Zostanie ona automatycznie pobrana w ciągu 24 godzin, ale by nie czekać można aktualizacji dokonać także samodzielnie wybierając odpowiednią opcję z menu ikony w pasku zadań.

Co nowego? Poprawiona została stabilność pracy folderu Live Mesh w Eksploratorze Windows, a jednocześnie rozwiązano także problem z oknem dialogowym Zapisz jako podczas pobierania plików wideo z Live Desktop. Warto też wspomnieć, że dzisiejsza aktualizacja wprowadza obsługę synchronizacji plików większych niż 2 GB. Sama synchronizacja P2P przebiega natomiast znacznie szybciej. Oprócz tych widocznych nowości Microsoft zapewnia, że wprowadzono również szereg zmian "pod maską" poprawiających ogólną wydajność i niezawodność usługi.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy