Kończymy relację z IEM 2019, ostatni konkurs z główną nagrodą za 1700 zł!

Strona główna Aktualności

O autorze

Kończymy relację z Intel Extreme Masters 2019 z przytupem. Ostatni już konkurs przy okazji relacji przynosi atrakcyjne nagrody. W sumie jest aż sześć, a nagroda główna jest o wartości blisko 1700 złotych! Od wygranej dzieli Was tylko odpowiedź na jedno… WAŻNE PYTANIE!

Nagrodą główną jest monitor LG 27GK750, czyli 27-calowy kolos z odświeżaniem 240 Hz! Do tego rewelacyjny czas reakcji matrycy wynoszący zaledwie 1 ms! To prawdziwa gamingowa bestia a jego walory docenili gracze zespołu AGO Esports i stał się on oficjalnym monitorem drużyny.

W konkursie docenimy nie jedną odpowiedź ale łącznie sześć. Dla kolejnych pięciu wybrańców mamy myszki Hyperbook g51 Nova. To również sprzęt dedykowany graczom, który oparty jest o legendarny sensor PMW 3360. W pełni programowalna z dyskretnym podświetleniem będzie świetnym uzupełnieniem stanowiska do gier w domowym zaciszu.

Zatem do dzieła. Ostatnie pytanie jakie na Was czeka ponownie jest związane z e-sportem, a jakże :)

Jakimi argumentami przekonałbyś swoich bliskich do odwiedzenia kolejnych światowych finałów e-sportowych?

Na odpowiedzi zarejestrowanych czytelników czekamy do wtorku (5 marca) do końca dnia. Wybierzemy łącznie sześć, naszym zdaniem najciekawszych odpowiedzi. Kreatywność również będzie doceniona. Zwycięzców ogłosimy w odrębnym wpisie 7 marca 2019. Pełna treść regulaminu.

Zachęcamy też do śledzenia i komentowania naszej relacji z Intel Extreme Masters. Wszystkie wpisy dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w dedykowanej sekcji lub w serii Intel Extreme Masters 2019.

© dobreprogramy
s