reklama

Last Chaos na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która będzie zapewne prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników przygód.

Last Chaos to przedstawicieli gier z gatunku MMORPG (Massive(ly) Multiplayer Online Role-playing Game). Akcja gry toczy się w landach Iris, na których bogowie Ciemności i Światła - Eres i Apollon - połączyli swe siły i stworzyli gatunek śmiertelników, którymi zaludnili swój świat. Gatunek, który zrodzili do życia wydawał im się unikalny i wręcz doskonały. Apollon ze swej miłości zrodził Elfy, które pałały miłością do wszystkiego co żyje na ziemi, Eres zaś dał początek gatunkowi ambitnemu, żądnemu wiedzy o świecie i głodnemu wszelkich doświadczeń. Niestety stan euforii nie trwał długo, a wraz z kolejnymi pokoleniami bogów niepokój na świecie narastał coraz to bardziej. Wojna okazała się nieunikniona. Konflikt pogrążył na długie lata landy Iris wraz z ich wszystkimi mieszkańcami.

Grę Last Chaos można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama