Łatwy zrzut ekranu Łatwy zrzut ekranu 3.1.16

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Łatwy Zrzut Ekranu to narzędzie, za pomocą którego możemy w szybki i wygodny sposób tworzyć zrzuty ekranu na smartfonie lub tablecie.

Po zainstalowaniu aplikacji możemy skorzystać z kilku opcji konfiguracji. Aplikacja umożliwia m.in. wyświetlanie na stałe na ekranie przycisku służącego do błyskawicznego wykonywania zrzutów ekranu. Dodatkową opcją jest możliwość wyświetlania ikony programu w systemowym pasku powiadomień, możemy też włączyć uruchamianie programu za pomocą potrząśnięcia urządzeniem. Dla tych, którzy cenią sobie porządek, przewidziano natomiast możliwość nanoszenia daty wykonania zrzutu ekranu. Będzie ona widoczna na każdym pliku w prawym dolnym rogu.

Wszystkie zrzuty ekranu stworzone za pomocą aplikacji są dostępne zarówno w osobnym folderze w galerii zdjęć, jak też w przeglądarce plików wbudowanej w program. Pliki możemy udostępnić (np. e-mailem, SMS-mem lub na dysk chmurowy), a także edytować. Tutaj warto zaznaczyć, że Łatwy Zrzut Ekranu nie ma wbudowanego edytora fotografii. Dlatego wybranie opcji "Edytuj" otworzy menu wyboru odpowiedniej aplikacji do obróbki zdjęć spośród tych, które mamy zainstalowane na smartfonie lub tablecie.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Często zakłócają one korzystanie z programu, bo musimy obejrzeć trwający kilkanaście sekund spot wideo. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 5,5 zł za wersję Pro. Program jest prosty w obsłudze i może posłużyć jako alternatywa dla rozwiązania systemowego w Androidze, które pozwala tworzyć zrzuty ekranu za pomocą kombinacji przycisku blokady ekranu i regulowania głośności urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!