r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Leisure Suit Larry: Reloaded zadebiutuje 31 maja

Strona główna Aktualności

Powoli kończą się prace nad Leisure Suit Larry: Reloaded, czyli przeróbką kultowej gry przygodowej dla dorosłych, która na komputerach pojawiła się po raz pierwszy w 1987 roku (a w 91 doczekała reedycji z ulepszoną grafiką). Wszystko idzie tak sprawnie, że zespołowi Replay Games, po udanym sfinansowaniu na Kickstarterze projektu, udało się nawet przyśpieszyć premierę tytułu — pierwotnie planowana na czerwiec, została przesunięta na 31 maja.

Gra pojawi się od razu w wersjach PC (Windows, Mac, Linux) i przenośnych (iOS, Android), w cenie odpowiednio niecałych 20 lub 10 dolarów. W stosunku do oryginału dokonano wielu usprawnień, nie tylko w temacie oprawy — rozbudowano i ulepszono zagadki logiczne, poszerzono lokacje oraz dialogi, od nowa nagrano muzykę, a do tego projekt w pełni udźwiękowiono, więc postacie przemówią swoimi głosami. Dorzucono też kolejny obiekt westchnień dla głównego bohatera — uroczą Jasmine, która uwielbia pluski w basenie u boku zaprzyjaźnionego... kaszalota.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.