Let the Cat in

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Let the Cat in to propozycja dla wielbicieli kotów, którzy chcieliby również od czasu do czasu ruszyć głową. Ta darmowa produkcja, w której główną rolę grają miauczące zwierzątka, garściami czerpie bowiem z dawnego hitu The Incredible Machine. Innymi słowy, aby nasz wirtualny podopieczny mógł się spokojnie wyspać w swoim legowisku w pokoiku, najpierw trzeba obmyślić, jak rozstawić zawiły mechanizm otwierania drzwi.

Im dalej, tym naturalnie trudniej wpuścić kota do domu, szczególnie jeśli zależy nam na zebraniu wszystkich złotych gwiazdek rozsianych na każdym z etapów. Z początku żadnym problemem będzie takie rozłożenie oraz obrócenie półek, by spadająca po nich piłeczka zahaczyła o klamkę i wpuściła mruczka. Później jednak, w miarę pojawiania się większej ilości różnorakich elementów, trzeba będzie już mocno pogłówkować.

Ogółem do pokonania jest przeszło setka poziomów. Gdyby gracz się zaciął, raz na jakiś czas skorzystać można z podpowiedzi sympatycznej babci, właścicielki kotka. Z myślą o młodszym odbiorcy wprowadzono sklep, w którym za zebrane gwiazdki dokonać można zakupów. Do nabycia są między innymi różne rasy miauczków, akcesoria i elementy ubioru dla nich. Do tego mamy też możliwość zmiany koloru futra.

Co ważne, twórcy Let the Cat in nie tylko chcieli, aby gracz mógł spędzić miło wolny czas, ale przy okazji pragnęli zwrócić uwagę użytkowników komputerów na problem bezdomnych zwierzaków. Gorąco wierzą, że po krótkiej sesji z grą fani myszek oraz klawiatur zapragną przejść się do schroniska i przygarnąć inteligentnego futrzaka.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1,5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!