reklama

Limbo 1.16

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Limbo to gra zręcznościowo-logiczna, w której wcielamy się w postać chłopca przemierzającego kolejne plansze w poszukiwaniu siostry. Na jego drodze stają różne przeszkody – mosty, urwane neony, pająki, strome zbocza i wiele innych – które musi pokonać, aby dotrzeć do celu.

Dużym atutem Limbo jest grafika. Grę osadzono w mrocznych realiach, postać głównego bohatera wygląda nierzeczywiście, a jego białe oczy na tle całej czarnej sylwetki wyglądają co najmniej niepokojąco. Sceneria też osadzona jest w czerni, bieli i szarości, co nadaje grze niepokojący charakter. Inne postacie, z którymi spotyka się główny bohater, to często dzieci, które kojarzą się z „Władcą Much” albo bandą bezdomnych i brutalnych chuliganów. Często by przejść dalej trzeba rozwiązać zagadkę.

To wszystko sprawia, że Limbo jest grą niebanalną, wyróżniającą się na tle innych propozycji dostępnych w sklepie Google Play. To gra oparta na prostym pomyśle, ale sceneria i postać głównego bohatera dodają jej bardzo dużo atrakcyjności.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 28.05.2016 11:48

Kapitalna gra ,przypominają się sesje z stareńkimi Another World i Flashback jeszcze na Amidze ,znakomity klimat i gameplay , polecam szczególnie wersje na desktop.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić