r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Loaris Trojan Remover 3.0.35

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Loaris Trojan Remover to narzędzie do pozbywania się złośliwego oprogramowania na komputerze pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.

Galeria programu

Za sprawą Loaris Trojan Remover usuniemy konie trojańskie, malware, adware, spyware oraz inne, szeroko pojęte wirusy. Aplikacja pozwala na przeprowadzenie standardowego, pełnego lub niestandardowego skanowania. W ostatnim przypadku oferuje możliwość zdefiniowania miejsca docelowego, które chcemy sprawdzić pod kątem obecności szkodliwych plików. Możliwe jest to nie tylko w przypadku zawartości dysku twardego, ale także wymiennych nośników USB czy innych pamięci przenośnych.

Loaris Trojan Remover zawiera także dodatkowe narzędzia umożliwiające między innymi przywrócenie domyślnych ustawień przeglądarki internetowej, elementów związanych z aktualizacją Windowsa oraz plików HOSTS w systemie operacyjnym. Użytkownik ma do dyspozycji także opcję zmodyfikowania innych ustawień (np. określenie, w jakich odstępach czasu program ma aktualizować bazę danych malware).

Loaris Trojan Remover prezentuje raporty skanowania w osobnej zakładce. Można się z nimi bezpośrednio zapoznać w oknie programu lub zapisać do pliku tekstowego, a następnie – w razie potrzeby – wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 14.12.2017 21:14

Nie polecam, niby 14 dni free trial a tak na prawdę to obejmuje tylko chyba skan, bo jak chce usunąć szkodniki albo przenieść je do kwarantanny to wysyła mnie do ich strony gdzie mogę sobie kupić to gunwno za 100+ ziko.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.