Logopedia

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet programów do diagnozy i terapii logopedycznej autorstwa firmy Young Digital Planet - znanej z doskonałych programów edukacyjnych takich jak EuroPlus+ i eduROM. W skład pakietu wchodzą różnego rodzaju programy i gry (m.in. Logo-gry, Sfonem, Echokorektor, Mówiace obrazki), a także Aplikacja logopedy - umożliwiająca rejestrację pacjentów, zapisywanie wyników diagnozy logopedycznej, jak i śledzenie postępów w terapii logopedycznej. Pakiet zawiera też programy wykorzystujące zaawansowane technologie komputerowe służące do diagnozy i terapii zaburzeń artykulacji poszczególnych głosek, np. szeregu syczącego, szumiącego, itd. Logopedia może być wykorzystywana nie tylko przez specjalistów ale także w domu, przez rodziców dzieci z wadami wymowy dla utrwalania i automatyzacji wywołanych wcześniej na zajęciach logopedycznych głosek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #12 11.11.2013 20:34

malware jest instalowe przez same dobreprogramy.pl! Downloader wymaga akceptacji instalacji browser hijackera- narzedzia rozprzestrzeniajacego trojany i kradnacego dane uzytkownika. Po zlapaniu tego syfu trzeba sie sporo nameczyc zeby przywrocic komputer do pierwotnego stanu manualnie cofajac wszelkie ustawienia i czyszczac rejestr oczywiscie po uprzednim pozbyciu samego programu malware

  #11 12.03.2013 09:36

Szanowni Państwo. Ten program jest bardzo dobrą pomocą w terapii zaburzeń mowy, ale tylko pomocą.! Można go wykorzystać jako uatrakcyjnienie zajęć logopedycznych, ale nigdy nie zastąpi logopedy. Pozdrawiam.

  #10 13.11.2011 17:46

Zainstalujcie sobie PROGRAM DO SKANOWANIA "MALWARE BYTE",i po zainstalowaniu programu LOGOPEDIA przeskanujcie system i wtedy będzie wiadomo czy jest zainfekowany trojanem czy nie jeśli tak to MALWARE go usunie a p oza tym to najwięcej trojanów i wirusów dostaje się z telefonów komurkowych i innych MP3 i4 i tym podobnych,sam tego doświadczałem kilka razy.Jedynie tylko przesyłać pliki muzyki przez blutuch albo na kartę pamięci która może być przeskanowana pod względem wirusów.

  #9 17.03.2010 12:49

Ma ktoś pełną wersję??

  #8 13.02.2010 21:48

wersja demo skromna, ale program jest bardzo ok

  #7 09.04.2009 15:59

bardzo dobrze działa nie polecam dziecio powyżej 8 lat

  #6 19.10.2008 11:35

Fajny programik ale zainfekowany Avast wykrywa trojana podczas instalacji

  #5 03.03.2008 19:31

uważam że achim nie ma racji ten program jest super mojej koleżanki córka ma ten program i jest zadowolona:)

  #4 13.07.2006 19:53

teraz nie musza chodzić do logopeda

  #3 16.06.2006 15:27

Mam niepełnosprawną córkę niemówiącą, ale pragnie coś do nas powiedzieć.Pomimo komentarza >achim< jestem przekonana,iż zamieszczane tu programy są dobre,a nawet bardzo dobre.Nie ma dzieci jednakowych z wadami wymowy, czy inną niepełnosprawnością.Najpierw należy dokładnie poznać swoje dziecko,a napewno dopasujemy dla nich niezbędną pomoc edukacyjną w życiu codziennym.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

  #2 19.04.2006 12:51

Autor poprzedniego komentarza (achim) chyba nie ma pojęcia o metodyce prowadzenia terapii logopedycznej skoro zamiast tego programu proponuje programy dla dyslektyków za kilka złotych. To pierwszy program przeznaczony do bezpośredniego wykorzystania na zajęciach, w którym przestrzegane są reguły prowadzenia terapii logopedycznej i właściwie dobrany jest materiał wyrazowy. Jeśli chodzi o jąkających się, to dla nich przeznaczony jest Echokorektor i jeżeli metoda echo wydaje się "achimowi" bezużyteczna, to cóż...chyba mój komentarz jest zbedny.

  #1 19.12.2005 15:50

Gorszego programu nie widziałem za takie pieniądze. Wtym programie dobra jest tylko cena. Niewiem czy ktoś wykształcony chce z naszych dzieci zrobić wariatów, bo logopeda nie powinien się na to nabrać. W sklepach za kilka złotych można kupić lepsze programy które pomagają dzieciom trudnym( dyslektykom, niedosłyszącym i zacinającym się). Gdyby Michnik widiał ten program to od razu przestał by się jąkać.