reklama

Lunar Lander na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę stanowiącą przeróbkę popularnej niegdyś, a klasycznej już dziś pozycji o identycznie brzmiącym tytule - Lunar Lander.

To zręcznościówka, w której gracz zmuszony jest do wykazania się ponadprzeciętną dokładnością oraz cierpliwością. Naszym zadaniem jest czterokrotne, pomyślne osadzenie statku na specjalnych lądowiskach umieszczonych na każdej z 20 dostępnych plansz. Nie można zbytnio się spieszyć, ponieważ jakiekolwiek próby raptownego lądowania kończą się zazwyczaj eksplozją, a my zmuszeni jesteśmy powtarzać próbę od początku. Dodatkowym utrudnieniem jest obniżający się stale poziom paliwa. Da się je co prawda uzupełniać, lecz dopiero pomiędzy misjami. Możemy również zainwestować w bardziej pojemny bak czy też mocniejszy silnik, który pozwoli na bardziej odważne ewolucje.

Grę Lunar Lander można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy konkurs w którym do wygrania jest 15 egzemplarzy gry NecroVisioN, a także zapowiedzi takich produkcji jak Singularity - niecodziennego FPS-a ze stajni Raven Software, Dante's Inferno - pogromcy God of War szykowanego przez EA, a także White Knight Chronicles - konsolowej pozycji RPG od Level-5.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama