r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSQRD 1.8.3

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

MSQRD to bardzo ciekawa aplikacja do tworzenia zdjęć i filmów selfie, na które możemy nałożyć bardzo maski na swoją twarz.

Aplikacja rozpoznaje twarz użytkownika i dopasowuje wygląd nakładanego filtra, by pasował kształtem, miał w odpowiednim miejscu oczy, usta i tym podobne. Na liście masek znalazły się twarze znanych osób, pyski zwierząt, różne akcesoria i tym podobne. Co ciekawe, przy nagrywaniu filmów maski są animowane i dopasowują się do ruchów twarzy.

Gotowy plik ze zdjęciem lub filmem można udostępnić w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
OPROGRAMOWANIE 23.07.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.