MSQRD by Masquerade 1.3.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

MSQRD by Masquerade to bardzo ciekawa aplikacja do tworzenia zdjęć i filmów selfie, na które możemy nałożyć bardzo zabawne, zaskakujące efekty.

Program wystarczy zainstalować i od razu jest gotowy do pracy. Aplikacja rozpoznaje twarz użytkownika i dopasowuje wygląd nakładanego filtra. Możemy np. założyć na twarz maskę płetwonurka, zrobić zdjęcie lub film z błyskawicą Davida Bowie na twarzy albo upodobnić się do rapera Snoop Doggy Doga. Po wszystkim możemy gotowy plik udostępnić, np. w mediach społecznościowych. To jedyne z funkcji, które oferuje program MSQRD by Masquerade, ale mimo to efekty jej pracy potrafią być bardzo wesołe. Dlatego tę aplikację można polecić na luźne, imprezowe spotkania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
23.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję