Mapa turystyczna Mapa turystyczna 1.8.19

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mapa turystyczna to aplikacja dedykowana miłośnikom górskich wypraw. Zawiera w mapy topograficzne i Google'a z oznaczonymi szlakami turystycznymi w polskich, czeskich i słowackich górach. Można ją wykorzystać do planowania wypraw, rejestrowania trasy, a w wersji Premium także do nawigacji.

Podstawowe działanie aplikacji nie odbiega od tradycyjnych nawigacji – korzystając z widoku mapy lub wyszukiwarki możemy podać punkty na trasie, a ona automatycznie wyznaczy nam ścieżkę wzdłuż szlaków turystycznych. Dla gór i pogórzy program dysponuje szczegółowymi i dokładnymi mapami. Znajdziemy tu zaznaczone i odpowiednio oznaczone szlaki oraz przydatne obiekty, jak schroniska, noclegownie atrakcje turystyczne, szczyty i parkingi. Dodatkowo, poza sprawdzaniem naszej lokalizacji oraz planowaniem trasy całą drogę możemy rejestrować, a następnie zapisać w pamięci urządzenia wraz z informacjami o dystansie i czasie przejścia.

Aplikacja może synchronizować zapisane i zaplanowane trasy z serwisem mapa-turystyczna.pl, jeśli zalogujemy się na to samo konto. Zalogowani użytkownicy mogą także dodawać zdjęcia i uzupełniać dane na mapach.

Dostępna jest też wersja premium, która na zasadzie abonamentu (na miesiąc lub na rok) zapewnia nam dostęp do map offline i nawigacji „od rozdroża do rozdroża”, prowadzącej krok po kroku po wyznaczonej trasie. Aplikacja w tej wersji nie wyświetla też reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!