r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mapa turystyczna 1.6.5

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

Mapa turystyczna to aplikacja dedykowana miłośnikom górskich wypraw. Zawiera w sobie mapy najpopularniejszych miejsc, szlaków i okolic w naszym kraju.

Galeria programu

Podstawowe działanie aplikacji nie odbiega od tradycyjnych nawigacji. Jednak w przypadku gór, program dysponuje szczegółowymi i dokładnymi mapami. Znajdziemy tu zaznaczone i odpowiednio oznaczone szlaki oraz przydatne obiekty. Dodatkowo, poza sprawdzaniem naszej lokalizacji oraz planowaniem trasy całą drogę możemy rejestrować, a następnie zapisać w pamięci urządzenia wraz z informacjami o np. dystansie.

Dostępna jest też wersja premium, która na zasadzie abonamentu (od kilku dni do kilku miesięcy) zapewnia nam dostęp do całej bazy znacznie bardziej szczegółowych map, które dodatkowo możemy pobrać do pamięci urządzenia i korzystać z nich w trybie offline. Podstawowe narzędzia jak i tryb pracy udostępniono za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
OPROGRAMOWANIE 08.03.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.