r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Matcha 3.1.0

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu

Matcha to innowacyjny edytor tekstu z listą zadań do wykonania i możliwością zapisywania krótkich notatek i dłuższych tekstów. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu, robieniu zakupów, jak i pisaniu wpisów blogowych.

Matcha to edytor typu „zen”, pozwalający w pełni skupić się na tworzonym tekście. Ponadto znajdziemy tu edytor kolaży, wygodne narzędzia do formatowania tekstu i możliwość tworzenia konspektu dla projektu. Można tu też wygodnie pracować z tabelami i listami.

Dokumenty i notatki można synchronizować z różnymi zewnętrznymi usługami, w tym z Dropboksem i Evernote. Trzeba tu zaznaczyć, że Matcha 3 doskonale sprawdza się jako zewnętrzny klient Evernote, potrafi zachowywać formatowanie, strukturę notesów i odczytywać załączniki, jak zdjęcia czy mapy.

Aplikacja ma bogate ustawienia typografii i cztery schematy kolorystyczne, z których każdy ma wariant jasny i ciemny. Wszystkie te parametry można zmieniać w ustawieniach.

Pełnię możliwości aplikacja osiąga na iPadzie Pro, gdzie można korzystać z trzypanelowego widoku na ekranie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

6
17.05.2016  •  Anna Rymsza

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć. Matcha Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo. Matcha to także świetny klient…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.