McDonald’s Polska McDonald’s Polska 1.0.7

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja sieci McDonald’s Polska. Za jej pomocą nie tylko znajdziemy najbliższy lokal, ale również skompletujemy swoje menu, czy też skorzystamy z promocji.

Ekran główny programu wita nas trzema kategoriami: Menu, Promocje i Restauracje. Pierwsze z nich zapewnia dostęp do oferty sieci McDonald’s Polska oraz przybliżonych cen produktów. Za pomocą prostego mechanizmu możemy skompletować swoje menu i wysłać je sms.

Promocje to oczywiście popularne kupony zniżkowe na wybrane produkty. Dodatkowo instalując aplikację mobilną otrzymujemy kupon na darmowe frytki.

Ostatnia z kategorii pomoże nam odnaleźć lokale sieci McDonald’s. Poza standardowymi informacjami takimi jak lokalizacja, czy też godziny otwarcia otrzymamy również bardziej szczegółowe dane o wybranym lokaju takie jak np. obecność kącika dziecięcego, Wi-Fi czy też okienko 24h.

W lewej krawędzi ukryto wysuwane menu, które zapewnia szybki dostęp do poszczególnych części aplikacji. Ustawienia pozwalają na synchronizację programu z kontem na Facebooku oraz włączenie powiadomień. Te ostatnie potrafią np. poinformować nas o najbliższych lokalach, bądź też promocjach. Aplikacja McDonald’s Polska może uchodzić za wzór dla innych sieci jak tworzyć proste a zarazem przydatne programy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!