reklama

Mee P2: nowe dokanałowe słuchawki dla audiofilów

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Do sprzedaży wprowadzono dzisiaj najnowszy model słuchawek dokanałowych Mee Audio Pinnacle P2. Na pewno jest to dobra wiadomość dla audiofilów, gdyż to głównie do nich adresowana jest ta oferta. Zgodnie z zapewnieniami producenta, zestaw ma być jeszcze wytrzymalszy, głośniejszy i przy tym tańszy niż poprzednia generacja.

Pinnacle P2 powstał na bazie poprzedniego modelu P1, jednak użyto nieco tańszych materiałów, dzięki czemu obniżono cenę o połowę. Warto zaznaczyć, że P1 to wciąż koszt ok. 1000 zł. W porównaniu z poprzednikiem znacznie zmodyfikowano miedziany przetwornik, przez co udało się osiągnąć niższą impedancję. W efekcie możemy mieć pewność, że słuchawki będą poprawnie działać z każdym urządzeniem mobilnym takim jak smartfon czy tablet.

W kwestii podobieństw do P1, premierowy P2 otrzymał te same złącza MMCX. W obudowie umieszczono je w taki sposób, by możliwe było wygodne noszenie zarówno przewodem do góry, jak i w dół. Z kolei sam przewód ponoć jest ponoć najgrubszym w historii firmy i przy tym najwytrzymalszym.

Firma Mee chwali się, że Pinnacle P2 charakteryzują się ciepłym dźwiękiem, bogatym basem, który zgodnie z opisem ma być miękki, łagodny i przy tym barwny. P1 zebrały bardzo wysokie noty i jeżeli oczywiście porównania z nimi nie są na wyrost, rzeczywiście możemy spodziewać się bardzo dobrej jakości dźwięku. Cena zestawu to 479 zł.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama