Ravcore Supersonic: nowe słuchawki dla graczy #prasówka

Ravcore Supersonic: nowe słuchawki dla graczy #prasówka

Ravcore Supersonic: nowe słuchawki dla graczy #prasówka
Łukasz Maślanka
29.03.2016 10:49, aktualizacja: 29.03.2016 11:11

Nowe słuchawki Ravcore Supersonic zwiększają realizm gry, a chowany mikrofon, wygodny kontroler na kablu i ergonomiczna budowa zapewniają funkcjonalność i wygodę użytkowania.

350174895021451201

System dźwięku przestrzennego Virtual Surround 7.1 oraz dedykowanie oprogramowanie, które umożliwia dostosowanie natężenia basów i czułości dźwięku w każdej z siedmiu stref wokół użytkownika zapewniają świetne doznania w trakcie rozgrywek. Gracze mogą tak dopasować ustawienia sprzętu do swoich potrzeb, np. gdy chcą lepiej słyszeć, co dzieje się za ich plecami. Jednocześnie duży rozmiar nauszników pozwala skutecznie odseparować się od odgłosów otoczenia.

Słuchawki wyposażone są w regulowany mikrofon z możliwością dostosowania długości i pozycji do indywidualnych preferencji oraz schowania w obudowie, gdy nie jest potrzebny. Supersonic charakteryzują się także ciekawym wyglądem i krwisto czerwonym podświetleniem. Umieszczony na kablu kontroler umożliwia wygodne i szybkie wyłączenie podświetlenia, wyciszenie mikrofonu oraz regulację głośności.

350174895021647809

Wysokiej jakości materiały wykorzystane do budowy słuchawek zapewniają ich trwałość i wytrzymałość. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wygodnym nausznikom użytkownicy mogą cieszyć się komfortem nawet przy przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Słuchawki Ravcore Supersonic są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na Ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)