Microsoft Visio Professional 2013

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Office Visio Professional 2013 to aplikacja do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów.

Dzięki Visio można łatwo nakreślić np. schemat sieci komputerowej, plan mieszkania, obwodów elektrycznych czy schemat blokowy lub przebieg procesu biznesowego. Nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się metodą "przeciągnij i upuść" z biblioteki w sumie kilkuset kształtów (więcej dostępnych jest w witrynie Office Online).

Gotowy dokument można następnie wydrukować lub wyeksportować do pliku graficznego, strony HTML lub PDF lub XPS.

Uwaga!

  1. Na chwilę obecną pakiet nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.
  2. Aby pobrać program należy zarejestrować się na stronie pobierania. Wymagane jest konto Live ID (można je założyć w trakcie rejestracji).
  3. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pakietu przez 60 dni od momentu instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozbudowanie i poprawienie wstążki, powrót menu plik, integracje z Onedrive
brak większych minusów utrudniających prace z programem
ocena użytkownika
31.05.2016 11:08 • Recenzja do wersji 2013

Program do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów. Wersja 2013 wprowadza pewne nowości choć nie jest to taki skok jak z 2003 na 2007. Plus za rozbudowanie i poprawienie wstążki oraz powrót menu plik i integracje z Onedrive. Program nie zawodzi, jest szybki i wygodny w użytkowaniu. Możliwości dużo większe niż te które możemy uzyskać korzystając z kształtów w programach Word. Cena za wysoka. Minusów brak. Program nie sprawi problemu użytkownikom poprzednich wersji. A dla nowych użytkowników będzie łatwy w opanowaniu. Polecam do wykonywania schematów.