r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mini-relacja z obchodów 30-lecia Microsoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

We wrześniu 1975 roku dwaj młodzi ludzie uwierzyli, że mogą zmienić świat. Jak wspominają, przyświecała im jedna wizja: komputer osobisty na każdym biurku, w każdym domu i biurze. Wtedy wydawało się to wręcz niewiarygodne, ale ich ogromna pasja i determinacja okazana poprzez założenie firmy Microsoft przyczyniły się do tego, że dzisiaj ich marzenie się spełniło. Tymi ludźmi byli Bill Gates i Paul Allen.

Niezależnie od sympatii czy własnych poglądów trzeba przyznać, że fenomen Microsoftu jest ogromny. Z okazji 30-tej rocznicy założenia firmy prezentujemy krótki materiał poświęcony temu wydarzeniu - po tylu latach warto przypomnieć sobie parę faktów, spojrzeć na kilka liczb w statystykach i przekonać się, jaki był, jest i będzie Microsoft. Zapraszamy do lektury mini-relacji z uroczystych obchodów 30-lecia koncernu, które miały miejsce 23 września na Safeco Field w Seattle (USA).

Artykuł znajduje się w dziale ARTYKUŁY -> Pozostałe artykuły.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.