r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój T-Mobile 3.6.9

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami

Mój T-Mobile zapewnia klientom sieci T-Mobile (posiadającym abonament lub ofertę na kartę) oraz użytkownikom oferty Heyah na Kartę dostęp do ich kont oraz numerów. Aplikacja umożliwia zarządzanie kontem, w tym pakietami oraz usługami.

Galeria programu

Aplikacja jest dostępna za darmo, a korzystanie z niej na terenie Polski nie wiąże się z kosztami, program nie pobiera również danych pakietowych. Za jego pomocą możemy sprawdzić bieżący stan konta, sprawdzić koszty i terminy płatności, a także przejrzeć listę faktur. W aplikacji dodamy kolejne minuty lub SMS-y do posiadanych taryf, włączymy roaming międzynarodowy (z możliwością ustawienia limitu wydatków), doładujemy kartę innemu użytkownikowi T-Mobile lub Heyah, sprawdzimy też umowę (wraz z adnotacją, czy jesteśmy już uprawnieni do jej przedłużenia na innych warunkach). Wszystkie te możliwości są dostępne dla użytkowników sieci T-Mobile po zalogowaniu.

Wygląd aplikacji Mój T-Mobile odpowiada współczesnym wymogom i jest zgodny z płaską stylistyką systemu iOS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.