r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moje Dziecko (eDziecko) 1.3.6

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Moje Dziecko (eDziecko) to aplikacja skierowana do rodziców, których pociechy właśnie przyszły na świat. Pomaga kontrolować pierwsze dni, tygodnie i miesiące życia naszego dziecka.

Galeria programu

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia profilu naszego dziecka. Dodajemy jego imię, płeć, zdjęcie, datę urodzenia, a także określamy czy urodziło się zgodnie z wyznaczonym terminem czy też wcześniej, bądź później. Ekran startowy wita nas podstawowymi informacjami w oparciu o wieku bobasa. Wybierając poszczególne z nich przejdziemy do obszernych artykułów.

U dołu aplikacji znajdują się skróty do najważniejszych narzędzi. Pierwsze z nich pomaga śledzić zmiany w wadze i wzroście dziecka. Całość obrazuje odpowiednimi wykresami i uwagami. Kolejna zakładka to zbiór do informacji odnośnie rozwoju malucha w poszczególnych miesiącach życia. Na artykułach opiera się także trzecia z nich, czyli diety. Są tam teksty odnośnie pokarmów oraz związanych z nimi problemami. Na samym końcu znajdziemy wskazówki odnośnie pielęgnacji.

Zaletą aplikacji jest czytelny i dobrze wykonany interfejs. Całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Moje Dziecko (eDziecko) to skarbnica wiedzy i porad dla świeżo upieczonych rodziców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
GAlutka   1 #1 17.01.2016 11:26

ciekawe to, ale ja wiem, czy bym z tego korzystała...a dla tradycjonalistów...taki fajny artykuł na temat tego co wiedzieć musimy, gdy wracamy z maleństwem do domu...:) http://www.osesek.pl/zdrowie-i-pielegnacja-dziecka/noworodek/1392-pierwsze-dni-w... wiem z doświadczenia że wiele nas może zaskoczyć i ze to bardzo stresujące momenty, więc warto się przygotować...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.